Pomniki plastikowe czy kamieniarstwo. Białystok, Suwałki Łomża


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dość nowym na polskim rynku produktem jakim niewątpliwie są pomniki cmentarne z plastiku. Do niedawna niespotykane, dziś wysyłane są w niemal każdy zakątek Polski. Bardzo często skutecznie wypierają kamieniarstwo tradycyjne, szczególnie tam gdzie potrzeba szybkiego montażu pomnika na cmentarzu lub koszt takiego nagrobka marmurowego przewyższa możliwości bliskich. Kilkukrotnie niższa cena oraz prosty montaż osobisty sprawiają, że pomnik plastikowy wykonany z wysoko wytrzymałych stopów plastiku znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach.

W serwisie przygotowaliśmy również Państwu artykuł o pomnikach z plastiku w którym to przedstawiamy szersze informacje na temat budowy i wytrzymałości takich pomników, którą to zapewnia budowa ze zmodyfikowanego tworzywa sztucznego (ABS).

Pomniki plastikowe wysyłaliśmy między innymi do miast i miejscowości w województwie podkarpackim:

  • Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo,
  • Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki,
  • Czarna Białostocka, Wysokie Mazowieckie, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka, Sejny.

Poniżej znajdą Państwo kilka wybranych zdjęć, które prezentują pomnik w kolorze czarnym. W sprzedaży producenta przewidziane są również inne kolory jak szary oraz kolory łączone. Każdy zakupiony zestaw posiada również system montażowy wyposażone w kotwy dzięki którym nagrobek cmentarny solidnie przytwierdzony jest do gruntu i co gwarantuje jego długoletnie bezproblemowe użytkowanie.
Nagrobki z plastiku

Komentarze 4

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    1. Pani Anno stacjonarnie nagrobka w Białymstoku niestety Pani nie kupi, natomiast firma kurierska dostarczy go Pani nawet w 1 dzień.

    1. Tak, w ofercie nagrobków producenta przewidziany został również kolor w odcieniach bieli. Pozdrawiamy

Pomniki plastikowe czy kamieniarstwo. Białystok, Suwałki Łomża