Kamieniarstwo czy pomnik plastikowy? Bydgoszcz Toruń Włocławek


Być może spotkali się już Państwo z nowością jaką są plastikowe pomniki cmentarne, które nie jak kamieniarstwo oferują ciężko i drogie nagrobki do których instalacji trzeba odpowiedniej ziemi i czasu. Pomniki plastikowe, mimo że kilkukrotnie tańsze, prezentują się równie ciekawie oraz są konstrukcjami wytrzymałymi na warunki pogodowe a także trwałymi z uwagi na system montażu kotwami głęboko w ziemi co zapewnia im stabilność i nienaruszalność. Nagrobki Toruń dostarczamy z możliwością montażu, podobnie rzecz ma się w przypadku Bydgoszczy, o inne miasta prosimy pytać.

Przygotowaliśmy również dla Państwa artykuł o plastikowych pomnikach w którym to rozwijamy temat różnic pomiędzy nagrobkami plastikowymi a marmurowymi, precyzujemy informacje o wytrzymałości oraz pokazujemy jak łatwo można o taki pomnik z plastiku zadbać.

Pomniki cmentarny wysyłaliśmy już oraz montowaliśmy w następujących miastach w województwie kujawsko-pomorskim:

 • Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica,
 • Świecie, Chełmno, Nakło nad Notecią, Rypin, Solec Kujawski,
 • Chełmża, Lipno, Żnin, Tuchola, Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń, Aleksandrów Kujawski,
 • Mogilno, Koronowo, Ciechocinek, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Kruszwica, Janikowo,
 • Barcin, Gniewkowo, Więcbork, Nowe, Pakość, Strzelno, Radziejów oraz Kcynia.

Pomniki plastikowego to najlepsza alternatywa dostępna na rynku. Wysoka wytrzymałość, łatwość montażu oraz możliwość przeprowadzenia montażu w dowolnej chwili to tylko kilka z zalet tych nagrobków. Z uwagi na okres w jakim postawić można tak ciężki kamienny posag, poprzez jego wysoką cenę kamieniarstwo tradycyjne powoli traci pozycję jedynej możliwości na rynku. Pomniki plastikowe widnieją już na cmentarzach w całej Polsce, w miarę upływu czasu z pewnością coraz więcej osób zacznie się do nich przekonywać.
Nagrobki plastikowe

Nagrobki Bydgoszcz Toruń

Dla dwóch największych miast w województwie kujawsko pomorskim firma Funeralny24.pl codziennie wysyła akcesoria funeralne, są to zarówno pomniki jak i nagrobki plastikowe – tu nowością są pomniki z zamkniętą pokrywą w kolorze czarny. Kamieniarstwo Toruń powoli wypierane zostaje przez nowoczesne pomniki plastikowe. Znakomicie prezentuje się to zarówno dla pomnika jasnego i czarnego. Dla osób które szukają dekoracji lub stawiają pomnik dla osoby która nie jest chrześcijaninem przygotowane zostały akcesoria wykończeniowe w kształcie listków (zamiast krzyży). Pomniki takie trafiły między innymi w kilku sztukach na cmentarz komunalny w Bydgoszczy oraz Toruniu.

Komentarze 5

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 1. Jestem z Bydgoszczy jednak nagrobek chciałabym zamontować w Toruniu, czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi?

  1. Witam,
   Oczywiście, w dziale montaż ma Pani możliwość zakupu usługi montażu w dowolnym mieście w kuj-pom.

 2. Witam, aktualnie Bydgoszcz jest oddalona od mojego miejsca zamieszkania o 500 km, z dojazdem słabo a chciałbym Dziadkom postawić coś nowego ponieważ stary pomnik już strasznie poniszczał, gdzie mogę zamówić taki nagrobek ?

 3. Dzień dobry, chciałbym kupić pojedynczy pomnik plastikowy. Jestem ze Żnina ale każdego tygodnia jeżdżę do Lipna oraz Tucholi i Szubina więc po drodze mogę odebrać

Kamieniarstwo czy pomnik plastikowy? Bydgoszcz Toruń Włocławek