Kamieniarstwo czy pomnik plastikowy? Bydgoszcz Toruń Włocławek


Być może spotkali się już Państwo z nowością jaką są plastikowe pomniki cmentarne, które nie jak kamieniarstwo oferują ciężko i drogie nagrobki do których instalacji trzeba odpowiedniej ziemi i czasu. Pomniki plastikowe, mimo że kilkukrotnie tańsze, prezentują się równie ciekawie oraz są konstrukcjami wytrzymałymi na warunki pogodowe a także trwałymi z uwagi na system montażu kotwami głęboko w ziemi co zapewnia im stabilność i nienaruszalność.

Przygotowaliśmy również dla Państwa artykuł o plastikowych pomnikach w którym to rozwijamy temat różnic pomiędzy nagrobkami plastikowymi a marmurowymi, precyzujemy informacje o wytrzymałości oraz pokazujemy jak łatwo można o taki pomnik z plastiku zadbać.

Pomniki cmentarny wysyłaliśmy już oraz montowaliśmy w następujących miastach w województwie kujawsko-pomorskim:

  • Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica,
  • Świecie, Chełmno, Nakło nad Notecią, Rypin, Solec Kujawski,
  • Chełmża, Lipno, Żnin, Tuchola, Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń, Aleksandrów Kujawski,
  • Mogilno, Koronowo, Ciechocinek, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Kruszwica, Janikowo,
  • Barcin, Gniewkowo, Więcbork, Nowe, Pakość, Strzelno, Radziejów oraz Kcynia.

Pomniki plastikowego to najlepsza alternatywa dostępna na rynku. Wysoka wytrzymałość, łatwość montażu oraz możliwość przeprowadzenia montażu w dowolnej chwili to tylko kilka z zalet tych nagrobków. Z uwagi na okres w jakim postawić można tak ciężki kamienny posag, poprzez jego wysoką cenę kamieniarstwo tradycyjne powoli traci pozycję jedynej możliwości na rynku. Pomniki plastikowe widnieją już na cmentarzach w całej Polsce, w miarę upływu czasu z pewnością coraz więcej osób zacznie się do nich przekonywać.
Nagrobki plastikowe

Nagrobki Bydgoszcz Toruń

Dla dwóch największych miast w województwie kujawsko pomorskim firma Obudowygrobu codziennie wysyła akcesoria funeralne, są to zarówno pomniki jak i nagrobki plastikowe – tu nowością są pomniki z zamkniętą pokrywą w kolorze czarny. Znakomicie prezentuje się to zarówno dla pomnika jasnego i czarnego. Dla osób które szukają dekoracji lub stawiają pomnik dla osoby która nie jest chrześcijaninem przygotowane zostały akcesoria wykończeniowe w kształcie listków (zamiast krzyży). Pomniki takie trafiły między innymi w kilku sztukach na cmentarz komunalny w Bydgoszczy oraz Toruniu.

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kamieniarstwo czy pomnik plastikowy? Bydgoszcz Toruń Włocławek