Kamieniarstwo? Pomniki plastikowe! Kraków Tarnów Nowy Sącz


W ostatnich latach z miesiąca na miesiąc odnotowujemy wzrost sprzedaży pomników cmentarnych z plastiku. Jest to dużo tańsza alternatywa do nagrobka marmurowego tradycyjnego których ceny są bardzo wysokie i duża część osób wybiera równie pięknie prezentujący się nagrobek z plastiku który nawet sama niewielkim nakładem pracy może zainstalować.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy artykuł o pomnikach plastikowych aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z mitami na temat jakości oraz wytrzymałości tego typu pomników. Do niedawna nie były one popularne gdyż na próżno szukać ich oferty w lokalnych zakładach pogrzebowych czy pracowniach które uznają tylko kamieniarstwo nie chcąc dodawać do sprzedaży pomników cmentarnych dużo tańszych. Potrzebny nagrobek Kraków Tarnów lub inna miejscowość w Małopolsce? Dostarczymy go za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Nasze produkty wysyłaliśmy już do następujących miejscowości w Państwa województwie:

  • Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ,
  • Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia,
  • Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój
  • Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomnice, Krynica-Zdrój, Bukowno oraz Krzeszowice.

Prezentujemy jedną z dostępnych kolorystyk pomników cmentarnych, oprócz koloru czarnego dostępne są również odcienie szarości i bieli oraz pomniki mieszane kolorystycznie prezentujące się bardzo nietuzinkowo. Nowoczesne kamieniarstwo Kraków i okolice – zapraszamy do zapoznania się z ofertą nagrobków plastikowych.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 2

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    1. Witamy,
      Panie Ireneuszu z pewnością pomniki takie stoją również na Krakowskich cmentarzach jednak ciężko nam wskazać ( i nie możemy) gdzie dokładnie. Prosimy szukać z pewnością znajdzie Pan nasze modele.

Kamieniarstwo? Pomniki plastikowe! Kraków Tarnów Nowy Sącz