Kamieniarstwo? Pomniki plastikowe! Kraków Tarnów Nowy Sącz


W ostatnich latach z miesiąca na miesiąc odnotowujemy wzrost sprzedaży pomników cmentarnych z plastiku. Jest to dużo tańsza alternatywa do nagrobka marmurowego tradycyjnego których ceny są bardzo wysokie i duża część osób wybiera równie pięknie prezentujący się nagrobek z plastiku który nawet sama niewielkim nakładem pracy może zainstalować.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy artykuł o pomnikach plastikowych aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z mitami na temat jakości oraz wytrzymałości tego typu pomników. Do niedawna nie były one popularne gdyż na próżno szukać ich oferty w lokalnych zakładach pogrzebowych czy pracowniach które uznają tylko kamieniarstwo nie chcąc dodawać do sprzedaży pomników cmentarnych dużo tańszych. Potrzebny nagrobek Kraków Tarnów lub inna miejscowość w Małopolsce? Dostarczymy go za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Nasze produkty wysyłaliśmy już do następujących miejscowości w Państwa województwie:

 • Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ,
 • Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia,
 • Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój
 • Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomnice, Krynica-Zdrój, Bukowno oraz Krzeszowice.

Prezentujemy jedną z dostępnych kolorystyk pomników cmentarnych, oprócz koloru czarnego dostępne są również odcienie szarości i bieli oraz pomniki mieszane kolorystycznie prezentujące się bardzo nietuzinkowo. Nowoczesne kamieniarstwo Kraków i okolice – zapraszamy do zapoznania się z ofertą nagrobków plastikowych.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 4

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Witamy,
   Panie Ireneuszu z pewnością pomniki takie stoją również na Krakowskich cmentarzach jednak ciężko nam wskazać ( i nie możemy) gdzie dokładnie. Prosimy szukać z pewnością znajdzie Pan nasze modele.

 1. Jestem zainteresowana pomnikiem plastikowym pojedynczym, gdzie mogę go odebrać jestem z Nowego Sącza ale często odwiedzam też Zakopane i Olkusz więc tam też mogę.

  1. Witamy, oferta pomników plastikowych dostępna jest wyłącznie wysyłkowo lub z odbiorem osobisty w Inowrocławiu gdzie znajduje się producent. Proponujemy zamówienie poprzez kuriera które jest najtańszą i najszybszą opcją na dostarczenie zarówno do Nowego Sącza, Zakopanego, Olkusza czy w jakiekolwiek inne miejsce.

Kamieniarstwo? Pomniki plastikowe! Kraków Tarnów Nowy Sącz