Nagrobek z tworzywa sztucznego w personalizowanej odsłonie


Nagrobki plastikowe przypadły do gustu Polakom. Dziś już nie jest problemem znaleźć je na cmentarzach w Polsce. W tym artykule nie opiszemy czym kierują się klienci przy zakupie takiego nagrobka, lecz o tym że klient tego segmentu chciałby, żeby ten produkt był spersonalizowany.

Dotychczas możliwe było wybranie koloru wazonu, oraz dobranie koloru ozdób ( krzyż oraz tabliczka). Firma funeralny24.pl wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, i od dziś jest również możliwość dobrania tablicy spersonalizowanej do nagrobka plastikowego. Klient będzie mógł nie tylko wybrać sentencje, ale także zdjęcie upamiętniające osobę zmarłą, a dla osób niewierzących została przewidziana również wersja w postaci imitacji róży zamiast krzyża.

Wartością dodaną jest to, że będzie można dodawać również wiele imion i nazwisk osób zmarłych na jednej tablicy. Wykonanie tablicy jest na zasadzie druku lewostronnego, całość  jest odporna na promieniowanie UV oraz warunki zewnętrzne.

Ciekawostką jest to, że personalizacja pomnika nie wydłuża procesu dostarczenia produktu do klienta. Nadal klient otrzymuje produkt w 48h roboczych na terenie całej Polski.

Produkty  dostępne są na stronie www.funeralny24.pl w zakładce pomniki LUX

Komentarze 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nagrobek z tworzywa sztucznego w personalizowanej odsłonie