Nowoczesne kamieniarstwo – pomniki plastikowe Opole Nysa Brzeg


Wiele lat obecności na polskim jak i europejskim rynku funeralnym to czas, w którym to firma Obudowygrobu.pl wprowadziła na rynek wiele nowości oraz produktów które spotkać możemy teraz wszędzie. Jednym z ostatnich hitów jest pomnik cmentarny z plastiku. Jest to pierwszy konkurent dla kamieniarstw tradycyjnego które od dziesiątek lat jest niekwestionowanym liderem sprzedaży. Nagrobki z plastiku to pomniki wykonane ze zmodyfikowanego tworzywa sztucznego (ABS) które idealnie imitującego fakturę skóry oraz ma znakomite cechy wytrzymałościowe. Dodatkowo, dzięki systemowi montażu wraz z kotwami pomnik ten bardzo solidnie usytuowany jest na swoim miejscu.

Dodatkowo, z uwagi na na duże zainteresowanie tematem pomników plastikowych, przygotowaliśmy dla Państwa artykuł o pomnikach plastikowych który nie tylko przedstawia same cechy tego produktu, ale również porównuje je do pomników marmurowych.

Produkty tu przedstawione, wysyłane były na cmentarze w całym województwie opolskim, między innymi do miasta:

  • Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork,
  • Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów,
  • Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesko, Ozimek,
  • Grodków, Praszka, Zawadzkie, Gogolin oraz Niemodlin.

Poniżej prezentujemy Państwu kilka możliwych personalizacji takiego pomnika, dodatkowo do zestawu mogą Państwo dokupić skrzynkę, sztuczną trawę czy grys lub inne akcesoria które pięknie przystroją plastikowy pomnik nagrobny.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    1. Stacjonarnie nagrobka w Opolu niestety Pan nie kupi, natomiast firma kurierska dostarczy go Panu nawet w 1 dzień.

  1. Gdzie mogę zobaczyć takie pomniki z plastiku? Jestem z okolic Opola ale często odwiedzam też Olesko i Gogolin także mogę podjechać.

Nowoczesne kamieniarstwo – pomniki plastikowe Opole Nysa Brzeg