Pomniki cmentarne jako nowe kamieniarstwo? Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski


Prezentowany poniżej produkt, pomnik plastikowy na cmentarz od kilkunastu miesięcy jest hitem sprzedażowym na rynku funeralnym. W odróżnieniu od kamieniarstwa tradycyjnego, kosztuje on co najmniej kilkukrotnie taniej, a sam montaż przeprowadzić można w dowolnym momencie bez czekania na odpowiednie utwardzenie gruntu. Dodatkowo sam montaż składa się z kilku prostych działań, po których pomnik zostanie trwale osadzony w ziemi dzięki systemowi montażowemu wraz z kotwami zapewniającemu stabilność i nienaruszalność pomnika plastikowego.

Zapraszamy do zapoznania się również z artykułem o pomnikach na cmentarz, w którym to dokładnie prezentujemy różnice pomiędzy tradycyjnym marmurowym-kamiennym pomnikiem jako produktem kamieniarskim a pomnikiem z plastiku który wytworzony został przy użyciu nowoczesnej technologii oraz wysokiej klasy materiałów.

Nasze pomniki wysłaliśmy do następujących miast na terenie województwa świętokrzyskiego:

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna,
  • Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów, Pińczów,
  • Włoszczowa, Suchedniów, Połaniec, Opatów, Sędziszów,
  • Stąporków, Kazimierza Wielka, Ożarów i Chęciny.

Zobacz na stronie funeralny24.pl pełną ofertę na pomniki z plastiku na cmentarz. Jest to produkt wyjątkowy jeśli chodzi o nasz rynek i z pewnością z miesiąca nie miesiąc zyskiwać będzie coraz to większe uznanie na rynku funeralnym jak i rynku sprzedaży.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 4

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    1. Panie Jakubie stacjonarnie nagrobka w Kielcach niestety Pan nie kupi, natomiast firma kurierska dostarczy go Panu nawet w 1 dzień.

Pomniki cmentarne jako nowe kamieniarstwo? Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski