Pomniki cmentarne, kamieniarstwo Gdańsk Gdynia Słupsk


Z uwagi na liczne pytania klientów odnośnie nowości jaką są plastikowe pomniki cmentarne dopiero od kilkunastu miesięcy pojawiające się na polskim rynku, przygotowaliśmy krótkie wprowadzenie wraz z wytłumaczeniem różnic pomiędzy tradycyjnymi kamiennymi – marmurowymi nagrobkami cmentarnymi które oferuje kamieniarstwo i niemal cała branża funeralna a produktem kilkukrotnie tańszym, wytrzymałym i o ciekawej fakturze którą zakupić można między innymi w sklepie funeralny24.pl

Wraz z sklepem przygotowaliśmy dla Państwa artykuł o pomnikach plastikowych który pomaga wyjaśnić różnice i porównać obie formy nagrobków. Jeszcze niedawno nikt nie pomyślałby o stawianiu na taką formę pomnika, jednak z każdą realizacją zdobywają one coraz to większe uznanie i sprawiają że nawet zakłady pogrzebowa zaczynają się pytać o możliwości sprzedaży swoim klientom tej formy nagrobka.

O skali popularności może świadczyć to do ilu już miejscowości w województwie pomorskim produkty został wysłane, są to między innymi:

  • Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Rumia, Starogard Gdański,
  • Chojnice, Malbork, Kwidzyn, Sopot, Lębork, Pruszcz Gdański, Reda,
  • Kościerzyna, Bytów, Ustka, Kartuzy, Człuchów, Puck, Miastko, Sztum,
  • Władysławowo, Nowy Dwór Gdański, Czersk, Prabuty, Pelplin, Skarszewo,
  • Gniew, Żukowo, Czarne, Dzierzgoń, Brusy, Debrzno oraz Nowy Staw.

Jeśli szukają Państwo tańszej formy nagrobka cmentarnego, nowoczesnej formy którą bardzo łatwo zainstalować na cmentarzu. Poprzez zastosowanie kotw w zestawie nagrobek będzie solidnie osadzony w docelowym miejscu i na wiele lat pięknie się prezentował.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Dzień dobry, czy do Gdańska na każdy cmentarz mogę zamówić nagrobek? Interesuje mnie ten nagrobek plastikowy Gdańsk cmentarz Łostowicki ?

    1. Oczywiście kurierzy dojeżdżają do Gdańska jednak to Pan powinien osobiście odebrać chyba że umówi się Pan z kurierem/osobą odbierającą inaczej.

  2. Jestem z Gdyni i chciałabym odebrać pomnik z plastiku, mogę podjechać do Wejherowa lub Rumi. Proszę o adres

Pomniki cmentarne, kamieniarstwo Gdańsk Gdynia Słupsk