Pomniki cmentarne z plastiku, nowoczesne kamieniarstwo Gorzów Wlk, Zielona Góra


Od wielu lat tradycyjne kamieniarstwo nie miało rynkowego konkurenta jeżeli chodzi o stałe pomniki nagrobne. Zmieniło się to za sprawą pojawienia się na rynku pomników plastikowych wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego – ABS który swoim wyglądem idealnie imituje fakturę skóry. O wytrzymałości produktu świadczy fakt, iż producent daje 40 lat gwarancji oraz dokłada pastę polerską którą łatwo będzie usunąć ewentualne zarysowania.

Wraz z producentem plastikowych pomników nagrobnych przygotowaliśmy artykuł aby dokładniej wyjaśnić różnice pomiędzy tymi pomnikami oraz wskazać jak łatwa jest instalacja nagrobka z plastiku.

W województwie lubuskim nasze produkty znalazły uznanie między innymi w mieście:

  • Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Żagań,
  • Świebodzin, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą, Sulechów, Słubice,
  • Gubin, Lubsko, Wschowa, Szprotawa, Krosno Odrzańskie, Drezdenko,
  • Sulęcin, Strzelce Krajeńskie, Skwierzyna, Kożuchów, Witnica,
  • Rzepin, Nowogród Bobrzański, Zbąszynek oraz Bytom Odrzański.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta pomników z plastiku. Są to wysokiej jakości pięknie wykończone nagrobki, które idealnie sprawdzą się zarówno jako obudowa tymczasowa jak i pomnik na wiele lat.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 4

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    1. Stacjonarnie nagrobka w Gorzowie niestety Pan nie kupi, natomiast firma kurierska dostarczy go Panu nawet w 1 dzień.

  1. A w Gorzowie Wielkopolskim (lub okolicach Skwierzyna, Drezdena czy Gubina) odbiorę osobiście taki pomnik z plastikiem?

    1. Witamy, oferta pomników plastikowych dostępna jest wyłącznie wysyłkowo lub z odbiorem osobisty w Inowrocławiu gdzie znajduje się producent. Proponujemy zamówienie poprzez kuriera które jest najtańszą i najszybszą opcją na dostarczenie zarówno do Gorzowa Wielkopolskiego, Skwierzyna, Drezdenka czy w jakiekolwiek inne miejsce.

Pomniki cmentarne z plastiku, nowoczesne kamieniarstwo Gorzów Wlk, Zielona Góra