Tanie nagrobki plastikowe zamiast kamieniarstwa? Olsztyn Elbląg Ełk


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowością na naszym rynku. Pomniki plastikowe które zdobywają uznanie klientów pojawiają się coraz częściej jako zastępstwo dla kamieniarstwa – nagrobków marmurowych. O sukcesie pomnika plastikowego który wykonany jest ze zmodyfikowanego tworzywa sztucznego (ABS) idealnie imitującego fakturę skóry oraz bardzo wytrzymałego na warunki atmosferyczne jak i ingerencję fizyczną. Dzięki systemowi montażu wraz z kotwami, nagrobek plastikowy osadzony jest solidnie i prezentuje się równie dobrze jak konkurencyjny nagrobek kamienny kilkukrotnie droższy. Sprawdź ofertę na nagrobki Olsztyn oraz okolice – z pewnością jest to hit i nowa era piękna na cmentarzach.

Przygotowaliśmy dla naszych czytelników artykuł o pomnikach plastikowych w którym to prezentowane są informacje na temat obu typów nagrobków cmentarnych. Dodatkowo wprowadzony został również system montażu wraz z kotwami dzięki czemu pomnik plastikowy bardzo solidnie jest osadzony w ziemi.

Pomniki plastikowe możecie Państwo spotkać na cmentarzach następujących miast w województwie warmińsko-mazurskim:

  • Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Giżycko, Kętrzyn,
  • Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Działdowo, Pisz, Braniewo,
  • Olecko, Lidzbark Warmiński, Morąg, Nidzica, Gołdap, Pasłęk,
  • Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Dobre Miasto, Lubawa jak i Orneta i Lidzbark.

Poniżej mogą zobaczyć Państwo kilka przykładowych prezentacji pomników plastikowych, duża ilość akcesoriów dodatkowych sprawia że mogą Państwo spersonalizować nagrobek według uznania.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 6

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Witam, zamówiłem nagrobek plastikowy jednak bez kotw, czy mogę je domówić ponieważ postanowiłem przymocować pomnik (Olsztyn) ???

Tanie nagrobki plastikowe zamiast kamieniarstwa? Olsztyn Elbląg Ełk