Tanie nagrobki plastikowe zamiast kamieniarstwa? Olsztyn Elbląg Ełk


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowością na naszym rynku. Pomniki plastikowe które zdobywają uznanie klientów pojawiają się coraz częściej jako zastępstwo dla kamieniarstwa – nagrobków marmurowych. O sukcesie pomnika plastikowego który wykonany jest ze zmodyfikowanego tworzywa sztucznego (ABS) idealnie imitującego fakturę skóry oraz bardzo wytrzymałego na warunki atmosferyczne jak i ingerencję fizyczną. Dzięki systemowi montażu wraz z kotwami, nagrobek plastikowy osadzony jest solidnie i prezentuje się równie dobrze jak konkurencyjny nagrobek kamienny kilkukrotnie droższy. Sprawdź ofertę na nagrobki Olsztyn oraz okolice – z pewnością jest to hit i nowa era piękna na cmentarzach.

Przygotowaliśmy dla naszych czytelników artykuł o pomnikach plastikowych w którym to prezentowane są informacje na temat obu typów nagrobków cmentarnych. Dodatkowo wprowadzony został również system montażu wraz z kotwami dzięki czemu pomnik plastikowy bardzo solidnie jest osadzony w ziemi.

Pomniki plastikowe możecie Państwo spotkać na cmentarzach następujących miast w województwie warmińsko-mazurskim:

  • Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Giżycko, Kętrzyn,
  • Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Działdowo, Pisz, Braniewo,
  • Olecko, Lidzbark Warmiński, Morąg, Nidzica, Gołdap, Pasłęk,
  • Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Dobre Miasto, Lubawa jak i Orneta i Lidzbark.

Poniżej mogą zobaczyć Państwo kilka przykładowych prezentacji pomników plastikowych, duża ilość akcesoriów dodatkowych sprawia że mogą Państwo spersonalizować nagrobek według uznania.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 7

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Witam, zamówiłem nagrobek plastikowy jednak bez kotw, czy mogę je domówić ponieważ postanowiłem przymocować pomnik (Olsztyn) ???

  2. Jestem z okolic Elbąga czy jest możliwość żeby odebrać osobiście? Ewentualnie często jestem też w Olecku i Braniewie tam też mogę podjechać w każdym tygodniu. Interesuje mnie pojedynczy pomnik z plastiku bez tabliczek sam krzyż

Tanie nagrobki plastikowe zamiast kamieniarstwa? Olsztyn Elbląg Ełk