Nisze urnowe


Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na kremację, do której konieczny jest zakup urny. Urna na cmentarzu umieszczana jest w grobowcu lub niszy. Coraz większą popularności stają się kolumbaria (pełnią funkcję grobowców ). Wyposażone są one w nisze, w których umieszcza się urny z prochami.  Budowa grobowców i nisz pozwala zaoszczędzić przestrzeń na cmentarzu oraz zmniejszyć koszty pochówka, ze względu na wielkość do tradycyjnego nagrobka.

Nisze urnowe najczęściej wykonane są z betonu. Alternatywą dla betonu jest tworzywo sztuczne, które odporne jest na ścieranie i nadaje się do przechowywania w ziemi. Jest to produkt modułowy co oznacza, że można zespalać ze sobą kilka nisz, co tym samym stworzy nekropolię rodzinną. Nisze urnowe można kupić w wersji pojedynczej oraz podwójnej. Nisza posiada zdejmowaną górną część, co ułatwia otwieranie.

Naszą ofertę poszerzają urny metalowe, kamienne, mosiężne .

Wszystkie nasze produkty dostępne są na aukcjach allegro, na stronie www.funeralny24.pl . Można także złożyć zamówienie telefonicznie pod nr 512-948-160 z dostawą w na terenie całej Polski.

Komentarze 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nisze urnowe