Nisze urnowe


Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na kremację, do której konieczny jest zakup urny. Urna na cmentarzu umieszczana jest w grobowcu lub niszy. Coraz większą popularności stają się kolumbaria (pełnią funkcję grobowców ). Wyposażone są one w nisze, w których umieszcza się urny z prochami.  Budowa grobowców i nisz pozwala zaoszczędzić przestrzeń na cmentarzu oraz zmniejszyć koszty pochówka, ze względu na wielkość do tradycyjnego nagrobka.

Nisze urnowe najczęściej wykonane są z betonu. Alternatywą dla betonu jest tworzywo sztuczne, które odporne jest na ścieranie i nadaje się do przechowywania w ziemi. Jest to produkt modułowy co oznacza, że można zespalać ze sobą kilka nisz, co tym samym stworzy nekropolię rodzinną. Nisze urnowe można kupić w wersji pojedynczej oraz podwójnej. Nisza posiada zdejmowaną górną część, co ułatwia otwieranie.

Naszą ofertę poszerzają urny metalowe, kamienne, mosiężne .

Wszystkie nasze produkty dostępne są na aukcjach allegro, na stronie www.funeralny24.pl . Można także złożyć zamówienie telefonicznie pod nr 512-948-160 z dostawą w na terenie całej Polski.

Łatwy i elegancki sposób składowania urn z prochami zmarłych

Nisze urnowe to specjalne miejsca przeznaczone do składania urn z prochami zmarłych. Są one dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach, w zależności od potrzeb i preferencji klienta.

Nisze urnowe są często spotykane w cmentarzach, gdzie służą jako trwałe i estetyczne miejsce na pochówek urny z prochami zmarłego. Mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak kamień, marmur lub granit, i mogą być ozdobione specjalnymi motywami lub napisami.

Innym rodzajem nisz urnowych są nisze przeznaczone do składania urn w kościołach lub innych budynkach sakralnych. Nisze tego typu mogą być wykonane z drewna lub metalu i mogą być ozdobione motywami religijnymi lub napisami poświęconymi zmarłemu.

Nisze urnowe są również dostępne w formie specjalnych kolumn lub ścianek, które mogą być umieszczone w domu lub ogrodzie. Nisze tego typu pozwalają na przechowywanie urny z prochami zmarłego w prywatnym otoczeniu, co może być szczególnie ważne dla osób, które chcą mieć bliskiego zmarłego zawsze obecnego w swoim życiu.

Nisze urnowe to również popularny wybór dla osób, które chcą pochować urnę z prochami zmarłego w miejscu, które jest dla nich szczególnie ważne, np. w miejscu rodzinnego pochodzenia lub w miejscu, gdzie zmarły spędzał dużo czasu.

Podsumowując, nisze urnowe to specjalne miejsca przeznaczone do składania urn z prochami zmarłych. Są one dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach i pozwalają na pochowanie urny w trwałym i estetycznym miejscu.

Komentarze 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nisze urnowe