Urny


Wiele osób przed śmiercią życzy sobie, aby ich ciało po śmierci zostało skremowane. Kremacja czyli spopielenie ciała zmarłego w piecu kremacyjnym, przeprowadzana jest coraz częściej. W przypadku kremacji pojawia się konieczność zakupu urny. Urna na cmentarz umieszczana jest w grobowcu lub niszy.

Co warto wiedzieć na ten temat?

Sklep funeralny24.pl oferuje duży wybór urn pogrzebowych. Zakupić można urnę kamienną, metalową, mosiężną oraz urnę z tworzywa sztucznego. Wybór urn pogrzebowych jest dość duży. Urny możemy zakupić z symbolami kultu religijnego np. z krzyżem, ze zdobieniami lub bez ozdób, w szerokiej gamie kolorystycznej. Wybór urny zależy od naszych preferencji oraz od budżetu jakim dysponujemy.

Urny pogrzebowe materiał:

urna metalowa – takie urny dostępne są w dość szerokiej gamie kolorystycznej, są wytrzymałe oraz zazwyczaj tańsze od kamiennych.

urna kamienna – najczęściej wykonana z marmuru, onyksu oraz granitu. Urny są ciężki oraz wytrzymałe. Należą do jednych z najdroższych.

urna plastikowa – urna wykonana z tworzywa sztucznego. Należą do najtańszych urn.

urna mosiężna – mosiądz charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dużą odpornością na korozję.

Urny pogrzebowe różnią się wielkością i pojemnością. Dostępne mamy urny o pojemności 3,5 l, 3,9 l, 4l.

Naszą ofertę poszerzają pojedyncze oraz podwójne nisze do urn , w których umieszcza się urny z prochami. Nisza pomieści każdego typu urnę kamienną, mosiężną , metalową oraz z tworzywa sztucznego.

Wszystkie nasze produkty dostępne są na aukcjach allegro, na stronie www.funeralny24.pl. Można także złożyć zamówienie telefoniczne pod nr 512-948-160 z dostawą na terenie całej Polski.

Komentarze 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Urny