RELIKWIARZ NA PROCHY W POSTACI BIŻUTERII ŻAŁOBNEJ


Relikwiarz w formie symbolicznego serca oraz krzyża wykonany jest z najwyższej jakości stali chirurgicznej w kolorze srebrnym oraz złotym. Biżuteria wykonana jest z dbałością o każdy szczegół, jest odporna na zużycia i korozję. Perfekcyjna jakość i specjalne wykończenie pozwalają przechowywać prochy swoich bliskich w sposób niezmiernie dyskretny. Można zabrać swoją ukochaną osobę gdziekolwiek jesteś. Zachowaj część zmarłej osoby na ziemi w formie czystego piękna na wieki.

W komplecie znajduje się:

-Relikwiarz,

-łańcuszek,

-lejek (pozwalający napełnić symboliczną ilość prochów).

Produkt zapakowany jest w sztywnym etui wyłożonym welurem. Etui jest otwierane.

Wszystkie nasze produkty dostępne są na aukcjach allegro, na stronie www.funeralny24.pl. Można także złożyć zamówienie telefoniczne pod nr 512-948-160 z dostawą na terenie całej Polski.

Relikwiarze na prochy w postaci biżuterii żałobnej to unikalne i subtelne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć bliskiego zmarłego zawsze przy sobie. Są one wykonane z różnych materiałów, takich jak srebro, złoto lub tytan, i mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi lub perłami.

Relikwiarze tego typu pozwalają na przechowywanie prochów zmarłego w małym, ale trwałym pojemniku, który jest zamknięty za pomocą specjalnego zapięcia lub kleju. Prochy są następnie umieszczane w specjalnie przygotowanej komorze wewnątrz biżuterii.

Relikwiarze serca i krzyże

Biżuteria żałobna to doskonały wybór dla osób, które chcą mieć bliskiego zmarłego zawsze przy sobie, ale nie chcą nosić tradycyjnej urny. Są one również dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć prochy zmarłego przy sobie, ale nie chcą, aby były one widoczne dla innych.

Dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, od małych kolczyków po duże naszyjniki. Mogą być również indywidualnie zaprojektowane, aby odpowiadały preferencjom i potrzebom klienta.

Podsumowując, relikwiarze to oryginalne i subtelne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć bliskiego zmarłego zawsze przy sobie. Są one wykonane z trwałych materiałów, pozwalają na przechowywanie prochów zmarłego w małym pojemniku i są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach.

Komentarze 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RELIKWIARZ NA PROCHY W POSTACI BIŻUTERII ŻAŁOBNEJ