WAZONY NAGROBNE Z ŻYWICY POLIESTROWEJ


TANI ZAMIENNIK WAZONU Z KAMIENIA

Od lat niezmienny jest trend nagrobków wykonanych z kamienia na Polskich cmentarzach. Co za tym idzie również wazony są wykonane z tego samego surowca. Nie każdego stać aby w momencie zamówienia pomnikach doposażyć nagrobek w wazon. Po mimo ,że jest to stosunkowo drobny element względem całego produktu jest to dość drogie akcesorium. Uwzględniając to, że od lat na Polskich cmentarzach dochodzi do kradzieży i łatwym łupem stały się wazony nagrobne które są montowane na piankę montażową, ten sposób wzbogacenia pomnika stał się mało opłacalny. Idealną alternatywą dla tradycyjnego wazonu z kamienia stał się materiał żywicy poliestrowej.

Biorąc pod uwagę kształty i kolory które idealnie pasują do każdego pomnika mamy pewność za zawsze dobierzemy odpowiedni produkt. Wazony z żywicy charakteryzują się wysoką odpornością na warunki zewnętrzne , są masywne i co najważniejsze tanie.
Koszt takiego wazon waha się od 80-120zł co jest o kilkakrotnie tańsze od tradycyjnego wazonu.

Oprócz wazonów również są dostępne misy nagrobne całość produktów można znaleźć na aukcjach allegro lub na stronie www.funeralny24.pl

Komentarze 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

WAZONY NAGROBNE Z ŻYWICY POLIESTROWEJ