Kamieniarstwo? Co wybrać? a może pomnik z plastiku Poznań Piła Gniezno


Wiele lat na rynku funeralnym sprawiło, iż zaczęliśmy dostrzegać u klientów potrzebę poszukiwań alternatyw dla zwykłego nagrobka marmurowego. Samo kamieniarstwo jest drogie i rodziny muszą często dokładać co najmniej kilka tysięcy złotych do takiego pomnika. My stworzyliśmy produkt wytrzymały, z podobną strukturą jednak dużo tańszy i z możliwością samodzielnego montażu.

Przygotowaliśmy dla Państwa artykuł o pomnikach plastikowych aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z mitami na temat wytrzymałości takich nagrobków. Do niedawna nie były one popularne gdyż na próżno szukać ich oferty w lokalnych zakładach pogrzebowych czy pracowniach które uznają tylko kamieniarstwo nie chcąc dodawać do sprzedaży pomników cmentarnych dużo tańszych. Potrzebny pomnik Poznań czy Gniezno lub okolice ? Nie ma problemu zostanie on wysłany w odpowiednim opakowaniu ochronnym do każdego miasta czy miejscowości za pośrednictwem kuriera.

Produkty te firma funeralny24.pl dostarczyła do wielu miejscowości w województwie wielkopolskim, między innymi do:

  • Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Swarzędz,
  • Krotoszyn, Turek, Jarocin, Wałcz, Wągrowiec, Kościan, Koło, Środa Wielkopolska, Rawicz,
  • Gostyń, Chodzież, Nakło nad Notecią, Szamotuły, Złotów, Międzyrzecz, Oborniki,
  • Pleszew, Trzcianka, Nowy Tomyśl, Luboń, Śrem, Września.

Poniżej prezentujemy tylko próbkę plastikowych pomników cmentarnych, na stronie producenta otrzymają Państwo produkt w kilku wersjach kolorystycznych oraz kilku wielkościach dopasowanych do wieku czy rodzaju pochówku. Nasze pomniki coraz częściej zastępują tradycyjne kamieniarstwo zapewniając produkt wytrzymały oraz kilkukrotnie tańszy, łatwy do instalacji i do którego instalacji nie potrzeba spełniać tak wielu wymogów jak marmurowy pomnik tradycyjny. Kamieniarstwo Poznań? Znalazłeś właśnie tańszą alternatywę.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 8

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    1. Stacjonarnie nagrobka w Poznaniu niestety Pan nie kupi, natomiast firma kurierska dostarczy go nawet w 1 dzień.

    1. Prosimy o kontakt ze sklepem w celu informacji, wszystkie produkty można również zamówić bezpośrednio kurierem.

  1. Witam, chciałabym zakupić pomnik plastikowy z dostawą do Kalisza. (ewentualnie Konin lub Ostrów Wielkopolski gdzie pracuję). Jak to zrobić?

Kamieniarstwo? Co wybrać? a może pomnik z plastiku Poznań Piła Gniezno