Kamieniarstwo? A może nowoczesne pomniki plastikowe? Lublin Zamość Chełm


Pomniki plastikowe, chociaż na naszym rynku goszczą od niedawna, w przeciągu krótkiego czasu zdobyły już setki opinii zadowolonych klientów którzy zdecydowali się zamiast kamieniarstwa tradycyjnego a więc nagrobka z marmuru/kamiennego zakupić nagrobek plastikowy który potrafi być nawet kilkanaście razy tańszy niżeli jego „ciężki przeciwnik”. Brak wagi nie wpływa jednak na jakość czy wytrzymałość, materiał z którego stworzone są pomniki plastikowe to bardzo wytrzymałe zmodyfikowane tworzywo sztuczne (ABS) idealnie imitującego fakturę skóry.

Dodatkowo, przy współpracy z producentem pomników, stworzyliśmy artykuł o pomnikach plastikowych będący wprowadzeniem do tematu który ma rozwiać wątpliwości dotyczące wyższości takiej formy pochówki nad pomnikiem wykonanym z kamienia.

Pomniki plastikowe znalazły już klientów w mieście:

  • Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik,
  • Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, Tomaszów Lubelski,
  • Łęczna, Krasnystaw, Hrubieszów, Międzyrzec Podlaski, Dęblin,
  • Radzyń Podlaski, Włodawa, Janów Lubelski, Parczew, Ryki oraz Poniatowa.

Poniżej znajdą Państwo zdjęcie prezentujące jedną z możliwych kombinacji kolorystycznych jakie można kupić. Dodatkowo do pomnika plastikowego dokupić można różnorodne akcesoria jak wieszana na płycie skrzynka, podstawki pod znicze czy materiał do wypełnienia przestrzeni która jest wycięta ( sztuczna trawa lub grys).
pomniki z plastiku

Komentarze 7

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    1. Stacjonarnie nagrobka w Lublinie niestety Pan nie kupi, natomiast firma kurierska dostarczy go Panu nawet w 1 dzień.

  1. proszę o wskazanie okolicy gzie mógłbym znaleźć Kamieniarza do remontu grobowca( wieś Rozwadówka -4 km od WisznicPoza Wisznicami bo tam nie ma chetnych .Pozdrawiam M.Wrzosek

  2. Jestem zainteresowana pomnikiem plastikowym, gdzie kupię w okolicy Biała Podlaska lub Chełm ( ewentualnie raz w tygodniu jestem też w Świdniku i Włodawie). Pozdrawiam Marzena Kucała

    1. Witamy, oferta pomników plastikowych dostępna jest wyłącznie wysyłkowo lub z odbiorem osobisty w Inowrocławiu gdzie znajduje się producent. Proponujemy zamówienie poprzez kuriera które jest najtańszą i najszybszą opcją na dostarczenie zarówno do Białej Podlaskiej, Chełmna czy w jakiekolwiek inne miejsce.

Kamieniarstwo? A może nowoczesne pomniki plastikowe? Lublin Zamość Chełm