Kamieniarstwo, pomniki plastikowe Wrocław Wałbrzych Legnica


Od kilku lat sukcesywnie prowadzimy wprowadzanie na polski rynek plastikowych pomników cmentarnych jako dużo tańsze alternatywy do tradycyjnego nagrobka marmurowego. Oprócz różnicy w cenie pomniki te charakteryzuje prostota i szybkość montażu, kamieniarstwo tradycyjne potrzebuje często wielu miesięcy aby stworzyć i ustawić pomnik ( problemy z ziemią). Nasz pomnik zamontować można stabilnie nawet tuż po pogrzebie nie przejmując się problemami z ciężkimi gabarytami jakie cechują wyroby kamieniarskie. Nagrobki Wrocław czy inne miasto wysyłane są w opakowaniach które chronią je przed uszkodzeniami i porysowaniem.

Specjalnie dla Państwa, stworzyliśmy artykuł o pomnikach plastikowych który ma rozwiać wątpliwości osób które myślą że produkt ten jest nietrwały lub łatwo może paść celem złodziei. System montowania z kotwami skutecznie zabezpiecza pomnik cmentarny przed czynnikami zewnętrznymi. Sprawdź naszą ofertę na „inne” kamieniarstwo Wrocław.

Produkty jak pomniki cmentarne trafiły już do:

 • Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica,
 • Bolesławiec, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Jawor,
 • Świebodzice, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Złotoryja
 • Jelcz-Laskowice, Boguszów-Gorce, Ząbkowice Śląskie, Wołów, Chojnów a także Trzebnica i Brzeg Dolny.

Jak prezentuje poniższa ilustracja, pomnik plastikowy dzięki swojej fakturze materiału i wytrzymałości prezentuje się świetnie, duża ilość dodatkowych akcesorii pozwala go rozbudować o skrzynkę bądź elementy dekoracyjne.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 10

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Niestety nagrobki nie są dostępne w sprzedaży stacjonarnej – zamówi go Pan natomiast przez internet firmą DPD lub odbierze osobiście.

    1. Witamy,
     Pani Ilono aktualnie nie mamy niestety usługi montażu w województwie dolnosląskim jednak zachęcamy do samochodzielnego montażu na podstawie materiałów co jest łatwe i proste.

 1. Dzień dobry, Czy odbiór pomnika plastikowego w Jeleniej Górze jest możliwy? ( ewentualnie jestem też raz w tygodniu w Wałbrzychu i Świdnicy)

  1. Dzień dobry, najłatwiej zamówić z odbiorem we wskazanym miejscu (można nawet pobraniowo). Proponujemy od razu jako adres podać cmentarz wtedy odpadnie Pani konieczność przewożenia pomnika.

Kamieniarstwo, pomniki plastikowe Wrocław Wałbrzych Legnica