Kamieniarstwo, pomniki plastikowe Wrocław Wałbrzych Legnica


Od kilku lat sukcesywnie prowadzimy wprowadzanie na polski rynek plastikowych pomników cmentarnych jako dużo tańsze alternatywy do tradycyjnego nagrobka marmurowego. Oprócz różnicy w cenie pomniki te charakteryzuje prostota i szybkość montażu, kamieniarstwo tradycyjne potrzebuje często wielu miesięcy aby stworzyć i ustawić pomnik ( problemy z ziemią). Nasz pomnik zamontować można stabilnie nawet tuż po pogrzebie nie przejmując się problemami z ciężkimi gabarytami jakie cechują wyroby kamieniarskie. Nagrobki Wrocław czy inne miasto wysyłane są w opakowaniach które chronią je przed uszkodzeniami i porysowaniem.

Specjalnie dla Państwa, stworzyliśmy artykuł o pomnikach plastikowych który ma rozwiać wątpliwości osób które myślą że produkt ten jest nietrwały lub łatwo może paść celem złodziei. System montowania z kotwami skutecznie zabezpiecza pomnik cmentarny przed czynnikami zewnętrznymi. Sprawdź naszą ofertę na „inne” kamieniarstwo Wrocław.

Produkty jak pomniki cmentarne trafiły już do:

  • Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica,
  • Bolesławiec, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Jawor,
  • Świebodzice, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Złotoryja
  • Jelcz-Laskowice, Boguszów-Gorce, Ząbkowice Śląskie, Wołów, Chojnów a także Trzebnica i Brzeg Dolny.

Jak prezentuje poniższa ilustracja, pomnik plastikowy dzięki swojej fakturze materiału i wytrzymałości prezentuje się świetnie, duża ilość dodatkowych akcesorii pozwala go rozbudować o skrzynkę bądź elementy dekoracyjne.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kamieniarstwo, pomniki plastikowe Wrocław Wałbrzych Legnica