Kamieniarstwo? Pomniki plastikowe Hitem Szczecin Koszalin Świnoujście


Zaprezentować chcemy Państwu nowość na polskim rynku jakim są od pewnego czasu plastikowe pomniki cmentarne. Tradycyjne kamieniarstwo i pomniki marmurowe nadal są oczywiście niekwestionowanym liderem, jednak coraz częściej spotkać możemy również nagrobki wykonane z bardzo wytrzymałych plastików które dobrze osadzone w ziemi nie tylko zapewniają trwałość pomnika ale również bardzo dobrze się prezentują niczym nie ustępując kilkukrotnie droższym nagrobkom z kamienia.

Przy współpracy ze sklepem internetowym funeralny24.pl przygotowaliśmy dla Państwa artykuł o plastikowych pomnikach starając się wyjaśnić różnice oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania związane z użytkowaniem. Osadzenie pomnika jest bardzo proste a zarazem trwałe, w zestawie otrzymują Państwo kompletny system montażowy zawierający kotwy oraz masę która głęboko pod ziemią ustabilizuje pomnik.

Nasze pomniki zostały usadowione między w następujących miastach woj. zachodniopomorskiego:

  • Szczecin, Koszalin, Starogard, Kołobrzeg, Świnoujście,
  • Szczecinek, Police, Wałcz, Białogard, Goleniów, Gryfino,
  • Nowogard, Gryfice, Świdwin, Choszczno, Barlinek, Darłowo,
  • Dębno, Złocieniec, Pyrzyce, Sławno, Drawsko Pomorskie
  • Myślibórz, Łobez, Trzebiatów, Kamień Pomorski, Połczyn-Zdrój, Chojna oraz Czaplinek i Sianów

Jest to alternatywa do drogich i trudnych do osadzenia pomników wykonanych z kamienia/marmuru. Kamieniarstwo tradycyjne ma rynku konkurenta który w wielu aspektach użytkowania i zakupu może śmiało z nim konkurować. Poniżej kilka przykładowych pomników, w sklepie znajdą Państwo również kolorystyczne wersje pomnika. Z pewnością jest to wyróżniająca się konstrukcja która spotyka się z licznymi zapytaniami również ze strony zakładów pogrzebowych które powoli również przekonują się do stosowania tańszych dla klientów form pochówku.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Dzień dobry, mam pytanie gdzie się miescicie w Szczecinie, jestem zainteresowany nagrobki em plastikowym jaki jest czas realizacji, chodzimy kompleksowe zakup i dostarczenie go na cmentarz i osadzenie go i zasypianie ziemia, tel do mnie 508260744

  2. Czy jest możliwość odbioru w Kołobrzegu? Jestem zainteresowany pojedynczym pomnikiem – nagrobkiem plastikowy. Przejeżdżam też przez Szczecinek. Wałcz i Starogard każdego tygodnia z towarem mogę zabrać

Kamieniarstwo? Pomniki plastikowe Hitem Szczecin Koszalin Świnoujście