Pomniki plastikowe zastąpią kamieniarstwo? Rzeszów Przemyśl


Jeszcze do niedawna nikomu nie znane, coraz częściej jednak pojawiające się pomniki plastikowe na polskich cmentarzach zyskują popularność wśród osób szukających zarówno czegoś nietypowego jak i tych których nie stać na wydatek rzędu kilku tysięcy na pomnik marmurowy. Tradycyjne kamieniarstwo jest kilkukrotnie droższe, dużo osób szuka taniej alternatywy która dzięki nagrobkom z plastiku pojawiła się również w naszym kraju.

Przygotowaliśmy również artykuł o pomnikach z plastiku w którym to przedstawiliśmy szereg wiadomości informacyjnych odnośnie budowy i wytrzymałości takiego pomnika. Dzięki budowie ze zmodyfikowanego tworzywa sztucznego (ABS) pomnik ten jest trwały i wytrzymały a jego struktura pięknie imituje fakturę skóry.

Nasze pomniki plastikowe rozsyłane były do następujących miast w województwie podkarpackim:

  • Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno,
  • Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Przeworsk, Ropczyce,
  • Nisko, Leżajsk, Lubaczów, Nowa Dęba, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa,
  • Strzyżów, Brzozów, Sędziszów Małopolski, Rudnik nad Sanem oraz Dynów i Głogów Małopolski.

Prezentujemy jak pomnik w takiej formie wygląda, więcej informacji i zdjęć znajdą Państwo na stronie producenta funeralny24.pl gdzie produkty te zakupicie w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo każdy zestaw wyposażony jest w kotwy montażowe, a film instruktażowy w serwisie youtube w kilku krótkich krokach przeprowadzi Państwa przez proces instalacji pomnika plastikowego.
Nagrobki plastikowe

Komentarze 2

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Jak długo taki nagrobek się „trzyma”? Interesuje mnie zamowienie go do na cmentarz Rzeszów – Staromiejska

Pomniki plastikowe zastąpią kamieniarstwo? Rzeszów Przemyśl